Lessons & Study Guides Lessons | Study Guides | One lesson $59.00 Different Forms of Linear Equations: Notes, Practice Problems, and Solutions $5.00 Package of 4 lessons $219.00 Package of 8 lessons $419.00 Your favorite Math and Physics tutor ✶ Your favorite Math and Physics tutor ✶ Your favorite Math and Physics tutor ✶